Mobilya Tamiri

Whatsapp Üzerinden Fiyat Alabilirsiniz

Boyatmak İstediğiniz Ürünlerinizin Resimlerini Whatsapp veya Mail Üzerinden Gönderip Fiyat Alabilirsiniz.

0533 383 38 04 info@sitelermobilyaboya.com

Hayatın gerektirdiği şartlar sebebiyle yaşam alanımızda sık değişiklikler yapabiliyoruz. İnsanlar ortam değişikliğine uğrarken yanında taşıdığı mobilyalar da taşıma esnasında ya da kurulum esnasında zarar görebilmektedir. Ufak çizikler, boya dökülmeleri insanın gözüne her ne kadar küçük gelse de zamanla yerleşim tamamlandığında hasarın ne kadar büyük olduğu gözler önüne serilmektedir. Çoğu zaman taşınma durumu olmasa bile ev ya da ofis içerisinde çarpma veya sürtünme sebebiyle de mobilyaların zarara uğradığını görürüz. Köklü bir değişim için gerekli olan ücretin ve tüketim artışının ise doğaya da bütçeye de zararı oldukça büyüktür ancak zarar görmüş mobilyaların boya ve tamir işlemleri ile evinizde ilk günkü gibi yer alması sağlanabilmektedir.

Firmamız; boyası dökülen, hasara uğramış, çizilmiş mobilyalarınıza boyama işlemi yapmakta ve sizlerin talebi doğrultusunda yeni hallerine getirmektedir. Tüm bu işlemler yapılırken dilediğiniz gibi yönlendirme yapılabilir renginden sıkıldığınız mobilyaların rengini de değiştirebilirsiniz. Boya tamiri denildiğinde basit bir işlem olarak görünse de boyanınpürüzsüz uygulanması gerektiği için emek isteyen bir uygulamadır. Profesyonel kadromuz, temiz işçiliğimiz ve kaliteli boyalarımızla firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini vermekteyiz. Kısa süre kullanmış olsanız dahi hasarlarından dolayı gözünüze güzel görünmeyen mobilyalarınız boya tamirinden sonra ilk hallerine dönecek ve evinizdeki yerini koruyacaktır.

Boyatamiri için firmamıza ulaştırdığınız mobilyalarınızı sizleri uzun süreler bekletmeden en hızlı şekilde elinize ulaştırarak olası olumsuzluklara da engel oluyoruz. Firma olarak uzun yıllardır yaptığımız boya, tamir işinde oldukça ilerlemiş Ankara ve çevre illerde ismimizi duyurmuş bulundurmaktayız. Türkiye’nin her yerinden boyaya ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz mobilyanızı firmamıza ulaştırabilir eski hallerinden kurtulabilirsiniz.

Oturma odası, yemek odası, çocuk odası, vitrin, konsol ve aklınıza gelebilecek her türlü mobilyanızı kaliteli ve uygunfiyatlara yenileyerek, montaj ve dekorda da siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Değişim, yenilik ve ferahlık istiyorsanız firmamıza ulaşarak mobilya boya tamir hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara’nın gelişen mobilya boyatamir sektöründe de günden güne kendimizi geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.