Yatak Odası Renk Değiştirme

Whatsapp Üzerinden Fiyat Alabilirsiniz

Boyatmak İstediğiniz Ürünlerinizin Resimlerini Whatsapp veya Mail Üzerinden Gönderip Fiyat Alabilirsiniz.

0533 383 38 04 info@sitelermobilyaboya.com

Yaşam alanlarınızda yeni dokunuşlar ve modern bir görünüm istiyorsanız ilk iş eskiyen eşyalarınızı yenilemekten geçer. Özellikle rahatlık anlayışınızdan ödün vermeden evinizde kırılan, bozulan, eskiyen yatak odası mobilyalarınızı yenisini almak yerine onarıyoruz. Bölgemizde profesyonel mobilya tamir ve montaj hizmeti sunuyoruz. Kullanmakta olduğumuz yatak odası mobilyaları kırılma, kopma, çizilme, darbe alma, düşme gibi birçok sebepten dolayı hasar görüp yüksek fiyata mal olabiliyor. Servisimizde tüm yatak odası model ve markaların kırık, çizik, kopma, kumaş yırtılması, aksesuar arızası gibi aksamlarını özgün olarak onararak ilk günkü görünümüne kavuşturuyor ve sizleri büyük giderlerden kurtarıyoruz.

Mevcut yatak odası mobilyalarınızın, bakımı, mobilya boyama, onarımı, cila ve renk değişimi kullandığınız mobilyalar giderek ve kullanım sırasında deformasyona uğrarlar. Ahşabın bir güzelliği ve avantajı da her zaman şık kılınabilmesidir. Yaşam alanlarınızı değerli ve sizce özel yatak odası mobilyalarınızı aslına sadık kalarak size tekrar kazandırıyoruz. Mevcut yatak odası mobilyalarınızın yeni mekânınıza uyarlanması ve ilavesi mekân farklığında yaşanan en büyük sıkıntılardan birisidir. Mobilya tamiri Ankara olarak mevcut yatak odası mobilyalarınıza ilave yaparak veya eksilterek yeni mekânınıza uyarlıyoruz.  Evinizdeki yatak odası mobilyalarınızı söküyoruz, tamirat işleri varsa tamirini yapıyoruz ve istediğiniz yaşam alanına getirip montajını yapıyoruz. Her türlü yatak odası mobilyanızın tamirat ve bakım işleri için bizimle bağlantıya geçiniz.


Ankara mobilya tadilatı sektöründe hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu sektörde yıllardır var olan firmamız, yatak odası mobilya tamiri ve size özel mobilya tamir hizmeti ile Ankara ve etraf şehirlerdeki yurttaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Bu güveni ileri seviyelere çıkarıp, müşterilerimize daha kaliteli, uygun fiyatlı, çağdaş, modern ve teknolojik hizmet sunmak için arayışlarımız hiç durmadan devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizin daha iyi hizmet alması ve beklentilerinize hızlı, ekonomik analiz üretebilmek için tecrübeli mobilya ustası, hızlı montaj ekibimizle Ankara’da mobilya tamiri hizmeti vermekteyiz. Ankara mobilya tamiri, firmamız kaliteli mobilya yedek parça ve işçilikle her türlü tamir ve montaj hizmetini tecrübe ve deneyimimize dayanarak servis hizmeti vermekteyiz.